Profile

mohammadreza naseri, AB

mohammadreza

Contact Details

mohammadreza


Bio

جاذبه های دیدنی در شهر تفلیس – گرجستان 

معبد تاتسمینداMtatsminda Pantheon

معبد تاتسمیندا یکی از دیدنی ترین بنای های تاریخی این شهر است و اغلب افراد مشهور و برجسته گرجی نظیر برخی از نویسندگان ، هنرمندان ، ورزشکارن و قهرمانان ملی در همین مکان دفن شده اند . این معبد در نکروپولیس تفلیس و بر روی دامنه کوه تاتسمیندا واقع شده و در نزدیکی آن کلیسای داوود مقدس قرار دارد . با بازدید از این بنا شاهد چشم اندازی باشکوه از شهر خواهید بود

موزه مردم شناسی Open Air Museum Of Ethnology

اگر به تاریخ و فرهنگ اقوام مختلف علاقه مند هستید بازدید از موزه فضای باز تور تفلیس  سفر باتو ، را در الویت برنامه های خود قرار دهید . با بازدید از این موزه با بخش بزرگی از تمدن و فرهنگ منطقه قفقاز آشنا خواهید شد و از معماری و صنایع دستی این منطقه دیدن خواهید نمود . این موزه به احترام گورگی چیتایا ( مردم شناس گرجستانی ) نامگذاری شده است و بیش از پنجاه هکتار وسعت دارد و از یازده بخش تشکیل شده است .

 موزه ملی گرجستان    national museum

موزه ملی گرجستان در تور باتومی یکی از جاذبه های این شهر است که بازدید از آن نه تنها برای علاقمندان به تاریخ بلکه برای عموم مردم جذاب و سرگرم کننده خواهد بود . این مجموعه در خیابان روستاولی قرار دارد و در آن مجموعه ای ارزشمند از آثار باستانی و انواع جواهرات اعم از طلا و نقره ، ظروف سرامیکی و سنگهای قیمتی و ... به نمایش درآمده است .  و همچنین مجموعه ای نفیس از سکه های مربوط به قرون پنجم و ششم میلادی را خواهید دید و در طبقات دوم و سوم این موزه آثار دوران معاصر و اشیاء مربوط به دوران اشغال شوروی به معرض نمایش در آمده است   .